Luksusowy dom ze strefą SPA 267 m2 Biała Podlaska

Biała Podlaska
Dodane: Poniedziałek, 04 Maj, 2026  10:55
2 500 000 zł
7553 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:331 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:709 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż wyjątkowa, ekskluzywna i energooszczędna nieruchomość
położona w spokojnej części Biała Podlaska. To idealna propozycja
dla osób, które szukają czegoś więcej niż domu- przestrzeni do
życia, relaksu i codziennego komfortu na najwyższym poziomie.

Co wyróżnia tę nieruchomość?
- prywatna strefa SPA w domu (sauna + strefa relaksu)
- własna siłownia i pokój rozrywki z bilardem i kinem
- przestronny elegancki salon i nowoczesna oraz funkcjonalnie
urządzona kuchnia
- pełne bezpieczeństwo: monitoring + alarm + brama wjazdowa i
garażowa na pilot
- bardzo funkcjonalny układ dla rodziny lub osób pracujących z domu
- garaż dwustanowiskowy
- wysokiej jakości pompa ciepła szwedzkiej produkcji

Rozkład pomieszczeń
Parter – serce domu:
elegancko urządzony, jasny salon podzielony na strefę wypoczynkową
oraz jadalnię
otwarta, jasna bardzo praktycznie zaprojektowana w pełni wyposażona
kuchnia
bezpośrednie wyjście z salonu na taras z dostępem do sauny
pokój z przeznaczeniem pod gabinet lub sypialnię
łazienka z prysznicem
funkcjonalnie zaprojektowany holl z ukrytą szklanymi, przesuwnymi
drzwiami garderobą
przejście do garażu
Piętro – komfort i prywatność:
główna sypialnia z wyjściem na prywatny przestronny, zadaszony
taras
kolejna ustawna sypialnia z oddzielnym balkonem
dwa dodatkowe pokoje, sypialnie
w pełni wyposażona pralnia
pokój kąpielowy w wanną, oddzielnym prysznicem oraz szafka z dwiema